E-Commerce

Co robimy?

Zajmujemy się tworzeniem sklepów internetowych i  skutecznych kampanii marketingowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu optymalizujemy procesy w sklepach internetowych, analizujemy ukryte koszty, zwiększamy wydajność obsługi sklepów. 

Świadczymy usługi marketingu internetowego dla sklepów internetowych w tym: Kampanie produktowe Facebook i Instagram i GoogleAds, kampanie typu Brand Awerness, kampanie remarketingu wieloplatformowego, a także pozycjonowanie (SEO) dedykowane dla sklepów internetowych. 

Zakres usług

E-commerce to wszystko co związane z handlem internetowym. W zakresie naszych usług znajduję się wszystko co sprawi by Twój sklep internetowy powstał, rozwinął się i zaczął sprzedawać. 

Oferujemy budowę sklepów internetowych w oparciu o popularne systemy CMS, taki jak Woocomerce, PrestaShop, czy Shoper. 

Sklepy internetowe oparte o Woocomerce

Sklepy internetowe oparte o Woocomerce to super rozwiązanie na początek, dla sklepów małą lub średnią ilością produktów. Woocomerce to moduł do znanego otwarto źródłowego CMS’a – WordPress. 

Budowanie sklepów internetowych opartych o WordPress + Woocomerce, daje bardzo szeroki zakres indywidualizacji wyglądu i rozbudowy o szereg różnych funkcji, takich jak wysyłki kurierskie, połączenie z Allegro, czy z systemami CRM.

Sklepy internetowe oparte o PrestaShops

PrestaShops to oprogramowania definiowane sklepom internetowym. Proste w obsłudze i łatwe w konfiguracji. Zmiany w wyglądzie lub niestandardowe zmiany wymagają zaangażowania programistów lub zakupu specjalnych rozwiązań dla PrestaShops. Tak jak w przypadku WordPress + Woocomerce, PrestaShops to bardzo dobry system CMS dla początkujących sklepów z dużą możliwością modyfikacji. 

Sklepy internetowe oparte o Shoper

Shoper to CMS w formie abonamentowej. Serwer, aktualizacje i dane sklepu są po stronie platformy Shoper, w zamian za płatność abonamentu. Platforma przeznaczona dla małych i dużych sklepów, zarówno na początku istnienia, jak i już z długą historią. Użytkownik ma możliwość skonfigurowania wyglądu sklepu w podstawowym zakresie. Dlaczego oferujemy dedykowane i abonamentowe rozwiązanie? Jesteśmy w programie resellerskim Shoper. Mając doświadczenie w pracy z platformą Shoper, podstawowa konfiguracja zajmuję nam kilka dni, ale również piszemy i tworzymy dedykowane szablony, czy funkcjonalności i wtyczki. Na dalszych etapach współpracy pomagamy również w obsłudze technicznej sklepu jak i obsłudze prawnej zapewniając zawsze aktualny regulamin sklepu internetowego. 

Duże doświadczenie i wiedza związana z oprogramowaniem Shoper, pozwala nam na skuteczne kreowanie kampanii SEO i SEM dla sklepów na tej platformie. 

W skrócie

Na czym pracujemy?

FAQ

Koszt usługi SEO jest uzależniony od wielkości strony internetowej, godzin pracy naszych specjalistów w ciągu miesiąca, ilości treści i strategii opracowanej z klientem.