Pomiar skuteczności

Implementacja narzędzi pomiarowych

Instalujemy dla klienta i jego strony narzędzia pozwalające nam na monitorowanie i analizowanie działań marketingowych i przepływu użytkowników. Przy pomocy takich narzędzi jak Google Analytics, możemy sprawdzić z jakiego regionu lub miasta pochodzą użytkownicy, jaki jest ich wiek, płeć, a także sprawdzić ich zainteresowani w internecie. Na tej podstawie możemy albo zweryfikować kampanię internetową, albo stworzyć odpowiednią grupę docelową dla biznesu. 

Jakich narzędzi używamy?

FAQ

Koszt usługi SEO jest uzależniony od wielkości strony internetowej, godzin pracy naszych specjalistów w ciągu miesiąca, ilości treści i strategii opracowanej z klientem. 

Dla każdej firmy, która chce być widoczna w internecie i zainwestować w swoją pozycję co przełoży się na ilość klientów. Obsługujemy sklepy internetowe, lokalne usługi jak i portale internetowe.

Zakres usługi SEO jest zależny od klienta. Możemy przy współpracy z klientem zająć się tylko SEO technicznym, albo tylko budowaniem zaplecza linkowego, nie mniej, najlepsze efekty zapewnia pełna obsługa świadczona przez specjalistów SEO.

Tak. Świadczymy usługę audytowania SEO dla stron internetowej. Czas i koszt audytu zależy od wielkości strony internetowej.

Nie. Wycena naszych usług nie jest wiążąca w żaden sposób. Wycena obowiązuje przez 14 dni, po tym czasie nasz dział przygotuję nową wycenę uwzględniając ewentualne zmiany.